فیلتر یک بار مصرف چای ، قهوه و دمنوش

فیلتر پک تولید کننده صافی یک بار مصرف چای و دمنوش

فیلتر یک بار مصرف چای ، قهوه و دمنوش

فیلتر پک تولید کننده صافی یک بار مصرف چای و دمنوش

گروه تولیدی فیلتر پک بر مبنای اعتقاد به مصرف محصولات سالم و ارگانیک در زمینه تولید ماشین آلات چای و دمنوش فعالیت خود را آغاز نمود. ابتدا ما در خصوص طراحی و تولید ماشین آلات بسته بندی چای و دمنوش فعالیت داشتیم و اخیراً فعالیت خود را در زمینه واردات، تولید و عرضه فیلترهای یکبار مصرف چای و دمنوش از جنس سلولوزی آغاز نموده ایم که زمینه دیگری را در جهت مصرف بهینه چای و دمنوش برای هموطنان فراهم نموده است .

با توجه به حضور گسترده طیف وسیعی از محصولات مرتبط با چای و دمنوش و تی بگ ها در بازار که متاسفانه تعداد زیادی از آنها حاوی اسانس های شیمیایی و افزودنی های مضر برای سلامتی هستند، ضرورت وجود محصولی که مصرف کنندگان بتوانند با استفاده از آن چای و یا دمنوش سالم و خالص خود را شخصاً بصورت تی بگ درآورده و نیازهای خود را برطرف نمایند؛ زمینه ای شد تا فیلتر پک در پاسخگویی به این نیاز با تولید و عرضه ” فیلترهای یکبار مصرف ” ( که سالم ترین نوع فیلترها در این زمینه هستند ) پا به میدان بگذارد و با بومی سازی ماشی آلات و تولید این محصول مفید از نظر بهداشتی، تغذیه و محیط زیست، قدمی مهم در جهت استفاده مطمئن مصرف کنندگانِ انواع چای و دمنوش های گیاهی بردارد.

محصولات تولیدی ما به روش اتو کلاو استریل شده و فاقد هر گونه آلودگی محیطی بوده و استفاده از آن موجب صرفه جویی در مصرف آب می گردد.

 اکنون ” فیلترهای یکبار مصرف ” و همچنین ” تی بگ های آماده ” با استفاده از مواد طبیعی و توسط ماشین آلات پیشرفته تولید می گردند و این مایه بسی مباهات است که ما بتوانیم علاوه بر افتخار تولید ملی و اشتغال بومی موجب سرافرازی کشور عزیزمان ” ایران ” گردیم.

گروه صنعتی فیلتر پک مفتخر است اعلام نماید که بالا بودن کیفیت محصولات و پاسخگویی به نظرات و خواست مصرف کننده همواره تعیین کننده مسیر حرکت ما خواهد بود. پس شما هموطنان گرامی با ارائه نظرات مفید خود ما را در این جهت یاری فرمایید.